This is the Police – spolszczenie download na PC

This is the Police – spolszczenie download na PC

this is the police pc download PL

This is the Police – Spolszczenie Gry

This is the Police polskie napisy jest strategiczna grą z elementami przygodowymi przeznaczona na platformę PC Windows. W tej grze wcielamy się w szefa miejscowej policji. Jednakże zamiast tylko pilnować prawa i porządku, szef policji Jack Boyd postanawia z osobistych względów nagminnie łamać prawo, aby móc zdobyć w ten sposób niezbędne pieniądze.

Robiąc użytek ze swoich wpływów, wykorzystuje przedstawicieli przestępczego półświatka do zdobycia bogactwa, jednakże jednocześnie musi bardzo uważać, aby nie zostać przyłapanym na gorącym uczynku.

Opis gry – this is the police polski tekst

this is the police pobierz PC
this is the police do pobrania

Niepozorna gra, która na pierwszy rzut oka wydaje się być zwykłą policyjną gierką, staje się istnym preludium w przełomie policji.
Do dyspozycji komendanta mamy liczną ilość policjantów, od starych wyjadaczy do całkowitych nowicjuszy oraz jednostki detektywistyczny. Okazuje się iż nawet posłanie nie doświadczonych policjantów do zwykłej bijatyki młodzieży staje się klęską.

Wizualizaje i muzyka – this is the police po polsku


this is the police pełna wersja
download this is the police

Producent Weappy Studio zadbał o bardzo dobrą jakość efektów graficznych oraz dźwiękowych.
Świetne oddanie wizerunku mundurowych postaci, oraz każdy szczegół miasta Freeburg buduje wysoką opinię graficzną. Jednak największym zaskoczeniem którego nikt nie mógł się spodziewać w grze This is the Police polska wersja jest bardzo dobry dubbing policjantów. Dzięki temu czujemy się jakbyśmy słyszeli prawdziwego policjanta ze swojej dzielnicy, chcącego przeprowadzić pospolitą kontrolę. Niezwykle realistyczne dźwięki z „kogutów” samochodowych powodują iż mamy ochotę spojrzeć za swe okno, czy aby na pewno nie chcę do naszego mieszkania zagościć prawdziwi stróże prawa.

Sprawy techniczne – polskie napisy this is the police


Gra This is the Police torrent stosunkowo nie ma za dużych wymagań sprzętowych, to powoduję że twócy stworzyli gre dosłownie dla każdego. Podstawowe karty graficzne oraz dźwiękowe nie powinny mieć problemów w sprawnym działaniu gry, a bardzo mała pojemność dysku, potrzebna do zainstalowania gry zapewnia nas, iż nasz komputer nie będzie miał żadnych zacięć, czyli tak zwanych potocznie „lagów”.

Galeria – this is the police pobierz


Informacje – this is the police spolszczenie


  • Data premiery: 2 sierpnia 2016
  • Producent: Weappy Studio
  • Platformy: PC

Wymagania rekomendowane – this is the police torrent


  • Procesor: Quad Core 3 GHz
  • Pamięć RAM: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB RAM GeForce GTX 560/Radeon HD 5800 lub lepsza
  • System operacyjny: Windows 10

4 thoughts on “This is the Police – spolszczenie download na PC

Comments are closed.

Comments are closed.