Far Cry 4 – Spolszczenie – Polski Tekst PC

Far Cry 4 – Spolszczenie – Polski Tekst PC

key far cry 4

Menu – Far cry 4 Spolszczenie Napisów

Opis gry – far cry 4 polska wersja

far cry 4 skidrow
download far cry 4 pc

Czwarta część serii gier Far Cry, czyli oczywiście Far Cry 4 to kolejny twór producenta Ubisoft, dający nam ogromną jakość i ilość doskonałej strzelnianki.
Główną postacią tejże gry jest mały chłopaczek o imieniu Ajay Ghale. Nasz mały heros ma na prawdę ogromnego pecha w swoim życiu – Przyjeżdża do krainy Kyrat w najgorszym możliwym czasie, podczas puncującej wtedy największej wojnie domowej. Wśród największych rywali osób sprzeciwiających stoi dominator kraju – król Pagan Min. Bez wątpienia, to była nie zwykle trudna przeprawa chłopca.

Funkcje gry – far cry 4 download pc


far cry 4 pełna wersja
pobierz far cry 4

Podczas całej przygody z grą, gracze krok po kroku poznają uroki Kyrat. Dzięki swojemu nietypowemu położeniu i widokom, wirtualny kraj daje nam różna a zarazem i interesujące lokalizacje – zimowe górskie tereny, gęste i głębokie lasy, ale i również nie odbyło się bez popularnego miasta, starożytne zamki i ich ruiny itp. W grze znajdziemy też wiele ras zwierząt i ich rodzajów. Od śnieżnych niedźwiedzi do dzikich lwów i tygrysów. Aby zadbać o klimat Afryki, mamy do dyspozycji również zwierze takie jak duży Słoń, który jest jedną z opcji przemieszczania się naszą postacią.
Do środków transportu należeć też będą : Wingsuit, wiatrakowiec Brzęczyk, oraz nie typowy pojazd Tuk-Tuk.

Mechanika – spolszczenie far cry 4


far cry 4 pobierz polskie napisy
Spolszczenie do gry far cry 4?

W Far Cry 4 znajdziemy bardzo wiele aspektów które nowa część zaczerpnęła od swoich poprzednich części. Sterowanie postacią wciąż pozostało nie zwykle realistyczne, a wspomniana grafika na którą się natkniemy w kraju Kyrat gwarantuje wniebowzięcie wizualne. W grze możemy zdobyć dziesiątki różnego rodzaju uzbrojeń i broni. Od wydających się mało niebezpiecznych, nie stanowiących na pierwsze wrażenie niebezpieczeństwa, do bardzo ciężkich i dających ogromne działanie artylerii.

Kwestie techniczne – far cry 4 pobierz


Ogromnej jakości wrażenia, oprawa graficzna, muzyka oraz dodatki w grze Far Cry 4 skutkują nie małymi wymaganiami technicznymi, które w porównaniu z poprzednią częścią poszły w górę. Kwestie wizualne, jak to miało miejsce w poprzedniej części, oparte są na narzędziu Dunia Engine. Światowy producent kart graficznych – firma Nvidia, znana z tworzenia kart dla nawet najtrudniejszych gier pod względem grafiki. To daje nam wielką gwarancję i pewność, iż jakość ta stoi na najwyższym możliwym poziomie.

Galeria – far cry 4 polskie napisy


Informacje – far cry 4 pełna wersja


  • Data premiery: 18 Listopada 2014
  • Producent: Ubisoft
  • Platformy: PC

Wymagania rekomendowane – far cry 4 do pobrania


  • Procesor: Intel Core i5-2400S 2.5 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć RAM: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 680/Radeon R9 290X lub lepsza
  • System operacyjny: Windows 7(SP1)/8/8.1 64-bit

2 thoughts on “Far Cry 4 – Spolszczenie – Polski Tekst PC

Comments are closed.

Comments are closed.